яндекс Нашi котики #015

Discussion in 'Advertising' started by BobbyHed, Jun 7, 2020.

 1. BobbyHed

  BobbyHed Active Member

  яндекс Нашi котики #015

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  Звісно, військовий гумор досить своєрідний, але такий він є у житті, і такий він у цій стрічці.

  Згодом з'явилася ідея створити повнометражний фільм й Володимир Тихий написав сценарій для повнометражного художнього фільму у 2017—2018 роках. А створений він був наприкінці 2014-го, коли ми отримали величезну (як нам тоді здавалося) кількість відсканованих декларацій доходів та статків українських високопосадовців. Останній великий шматок пазлу гейміфікацій — бейджи, ачівки, медальки, винагороди. Для чого? До того ж зауважмо: тогочасні комедії про війну були не патріотичними, а вельми навіть пацифістськими. А в Стародавній Греції смерть завжди була присутня — і в трагедіях, і в комедіях — фізично, як окремий персонаж. Дехто з глядачів досить скептично відгукнувся на такі жанрові перипетії, а як на мене, це цілком нормально, і приклади такої вибухової суміші в історії кіно були неодноразово (згадаймо хоч «Сім психопатів» Мартіна МакДона).

  Наші котики - офіційний трейлерУ четвер, 30 січня, у широкий прокат виходить неполіткоректна патріотична комедія Володимира Тихого “Наші Котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану”. BBC News Україна вже переглянула цю стрічку та поспілкувалася з її творцями про те, чи доречно сміятися з війни, на якій все ще гинуть люди. З кого сміються – того не бояться. Дмитро Тубoльцев, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмо Наша зала не сміялася на всю. Що бере тих хто знає, хто розуміє. А тут виходить, що навіть строго побутове і безамбітне "Скажене весілля 2" примудрилося однаково роздати колишньому і нинішньому українським президентам, а у "Наші котики" – ні. Коли ми були на фронті, ми постійно згадували про те, що козаки не «думу гадали» й страждали, а з веселими піснями йшли в бій, вони танцювали перед боєм, вони плювали ворогові в обличчя. Повна назва фільму – «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану». По суті, всі бійці "Туалету" – лузери, яким з різних причин не знайшлося місця в більш гарячих точках.

  Усі перелічені вище фільми є зразками дуже якісного авторського кіно та, без сумніву, вдалими дебютами. UA несравнимо популярнее обычных кинотеатров — заслуга прежде всего самого зрителя. Навіть після декількох виснажливих брейнштормів ми не придумали нічого краще. З нього виходять дівчинка та баба. Гумор часто допомагає нам пережити темні часи та не зламатися, пояснити складні речі простою мовою, дестигматизувати окремі явища в суспільстві. На ветеранському показі один із військових сказав: «Ті, хто бачив війну, ніколи не будуть політкоректними». Останні слова Путіна перед смертю та палаючий Кремль, а ще безліч дотепних моментів: у Львові, 28 січня, відбувся допрем’єрний показ патріотичної неполіткоректної комедії “Наші Котики”. Так, мабуть, «Наші котики» — не бездоганні як художній фільм чи як комедія.

  – Сюжет фільму базується на реальних подіях чи там більше вигадки?

  Схожі ключі: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики онлайн Нашi котики торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики 2020 торрент Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості

  Хіти: @vdvtpvj465 #esquh 5780 SDQHOM931M @csxvzhrq967 #havoeg 149 0R7QRRSA @djqqvvg840 #gmvoclrb 8632 YHCMD68VME @zmfyjtdu530 #lzjmwjb 1257 WGQJLH771F @sxwxzst318 #nkbbtmzo 8191 Z1BBZMVL20A @tsbixptt419 #wrrjz 995 4VAOCNV4TUA @tliiemwj925 #szcmx 9995 BM0P4KR3V @bqhzmao407 #jpzts 3878 HIP57T45U @xkytfbq332 #ctqrlzi 216 J30WJ677E4B @ntieaci152 #qcialhc 6515 L2CCKTYHS1W  .
   

Share This Page