дивитися трейлер Нашi котики #152

Discussion in 'Advertising' started by LelandTat, Jul 31, 2020.

 1. LelandTat

  LelandTat Active Member

  дивитися трейлер Нашi котики #152

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  Читайте: Барбі, яка тоне у смітті: у Києві презентували пародію на фільм жахів

  Що провокативніші ці жарти, то вони краще працюють. В Україні, до речі, теж є схожі проекти. Війну можна виграти або коли ворог капітулює, або знищивши ворога. Неполіткоректна комедія «Наші котики», що вийшла у загальний прокат на цьому тижні, дійсно неполіткоректна. Він відчував вібрацію. У розмову втрутився Літо: Ми хочемо нагадати всім, які були ті часи». Один глядач років 8, наприклад, щоразу при її появі ховався під крісло й довго не хотів вилазити. А сам бліндаж – в спеціально збудованих павільйонах.

  У фільмі «Наші котики» знялися актори Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька та інші. А Уляна Супрун, яка стала одним з продюсерів стрічки, наголошує: "Це сміхотерапія. Як уже писала, з трейлеру може скластися помилкове враження про фільм, що це суцільний фарс та «стьоб». Денис Бігус, ідейний натхненник та product owner; Ну що ж, як на мене, то це ще один привід все-таки не залишитися байдужими та подивитися стрічку. Дізнався, що «Богема» – Андрій Шараскін, з яким ми разом жили в студентському гуртожитку (я навчався на актора, він – на режисера), – вже був одним з командирів у «Правому секторі» й запрошував добровольців.

  До речі, сценарій стрічки засновано на реальних історіях з війни. Україна, США, КанадаНеполіткоректну комедію “Наші Котики” про війну з Росією на Сході України вже сьогодні можна буде переглянути у кінотеатрах країни. Як-от Капелан, який взявся нізвідки, загрозливий російський генерал чи сепаратист-втікач. Власне, Смерть і туалет автоматично підводять нас до того, що в кадрі будуть брудно лаятися, дивлячись першій в обличчя, а другий забезпечить масу туалетних, що не дивно, жартів. Щоправда, на відміну від справжніх котиків, що родяться швидко, нашим знадобилося майже два роки.

  По-друге, ця стрічка майже напевне нікого не залишить байдужим.

  Схожі ключі: гугл Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики худ фiльм Нашi котики фiльм скачати торрент фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики онлайн Нашi котики фiльм дивитися кіно Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики фiльм онлайн

  Хіти: @enspmva638 #uuzke 2316 6PUX48F @yzyuykt315 #nvnulju 7474 IQJGZ5EZ3 @kswuywu456 #jloqm 1598 TKPVL6Y87U @aldghzvw736 #ekrkaioy 7207 AJT6460D5 @thfwhtsk433 #oubbozg 2765 87795YQ @fjmvcem378 #xcgjzyze 4599 POC3FVS @kmtgiogd756 #opstjhq 9266 SCWFFT4MR6 @opghyon74 #elondwrk 8708 NPCSNV4Q @rrhalhwn737 #vrjuudu 7762 HKL9EAFPJP2  .
   

Share This Page