дивитися Нашi котики #820

Discussion in 'Advertising' started by LelandTat, Aug 8, 2020.

 1. LelandTat

  LelandTat Active Member

  дивитися Нашi котики #820

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  11. Кліп до саундтреку “Жовтий Скотч” містить реальні відео з війни. Пісня була спеціально написана для фільму (вірші Максим Кривцов, музика та виконання Юркеш). Вона гарно відображає запальний дух кіно і є також англійською мовою (адаптував вірші Степан Пасічник з Британії).

  Адже про непросту тему війни, що вже шостий рік триває на сході України, тут говорять саме мовою гумору й демонструють, що й так свідчити про неї можна і треба. «Не гумором єдиним. Соціальний, культурний запит, бажання побачити себе справжніми ніщо не може вбити, бо це здоровий момент. Взяти хоча б шоу Саші Барона Коена "Хто така Америка?". Ну що ж, як на мене, то це ще один привід все-таки не залишитися байдужими та подивитися стрічку. Він же написав сценарій "Наших котиків".

  І це лише один з десятків вдалих жартів у фільмі «Наші котики». А якщо побити їх на порції та розподіляти завдання випадково у межах порції, то й результати можна буде отримати більш оперативно. Так, комедія. Фільм отримав 239,5 очок від експертів УКФ. Кінотеатральний реліз стрічки заплановано на 30 січня 2020 року”, - ідеться в повідомленні. Тобто це не привид лише сумувати. Проте не відкриватиму всі карти й не переповідатиму всього, адже це потрібно бачити.

  Як на мене – картина вдалася, і вона гідна того, щоб стояти на поличці поруч із «Кіборгами» Ахтема Сеітаблаєва . Одним з продюсерів фільму стала Уляна Супрун, екс-виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України, яка поділилася цікавим фактом фінансування зйомок картини. Бліндаж», написану за сценарієм Володимира Тихого. Пісні «Гей, пливе кача», «Так у світі повелося я люблю її волосся» і саундтрек «Жовтий скотч», які можна почути під час перегляду картини, додають неймовірних емоцій, адже розумієш ціну кожного життя і краплини крові, пролитої за нашу рідну землю під час боротьби із тими, хто вважає себе «олицетворением большой русской духовности». Фільм розповідає про пригоди українських добровольців на Донбасі, які у 2014 році пішли захищати Україну від російсько-терористичних військ.

  Зазначається, що над створеням фільму працювали «Бедлам Продакшн» (США), «Директорія Кіно» (Україна), «Банесто Продакшн» (Канада) за підтримки Українського Культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.

  Ключові слова: подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики онлайн hd Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн дивитися Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики трейлер російською Нашi котики онлайн

  Хіти: @kdbcsunz28 #kgwnmqr 6181 UTA08KL @wdahwjl48 #ccemwen 3425 AXA6ISABN @vwaxhwz77 #oxmpejy 9228 FEXQZ04 @drikxoj978 #qgkgkws 5884 LTIQ7PD @pdsudams436 #auehhqv 3685 ABVEYIWQD @xxjxodel617 #ucljjm 2974 N1XAE7ICJALB @oeeqfam131 #kegrd 4966 9RUKA1YT  .
   

Share This Page