дивитися Захар Беркут 2020 #038

Discussion in 'Advertising' started by LelandTat, Jul 1, 2020 at 6:11 AM.

 1. LelandTat

  LelandTat Active Member

  дивитися Захар Беркут 2020 #038

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут  Нагадаємо, проект став переможцем Дев'ятого пітчингу Державного агентства України з питань кіно. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень.1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

  Це дуже важлива складова професії актора. Хоча загалом при такому мінімумі ліричних сцен (увага, невеличкий спойлер – і навіть одній інтимній сцені!) почуття героїв та їхні стосунки передані зрозуміло і щиро. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат. Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми. За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, "про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою". Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища.

  Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. Ще одним голлівудським актором, який приїхав на зйомки до українських Карпат, був Томмі Фленаган, якого ми знаємо за фільмами "Хоробре серце", "Гладіатор", "Вартові Галактики 2". Головною рушійною ж силою фільму є син Захара Максим – спритний молодий мисливець, який закохується у дочку боярина Тугара Вовка. Дівчина, як водиться, закохується у свого рятівника, чим дещо руйнує політичні плани батька. “Драматургія Івана Франка - це світова драматургія, тому що він опікувався питанням з чого починається розподіл людей на добрих чи злих, за що людина здатна померти і найголовніше - за що здатна жити. Серед місцевих жителів ватажок орди знаходить зрадника, який відкриває йому таємних хід у горах. Ну от чому коваль такий сильний, і чому його силі приділяють стільки уваги? А щоб каміння перекидати! Хто бачив – той зрозуміє. Паралель напрошується сама собою. У Львові відбувся допрем’єрний показ «Захара Беркута».

  Їхня доля є настільки очевидною для глядача, що у фільмі просто немає нічого несподіваного. Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». “Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. Якщо глядачам сподобається, не виключають можливості продовжити час прокату в кінотеатрах. Дівчина, як водиться, закохується у свого рятівника, чим дещо руйнує політичні плани батька. Оригінальна назва Звичайно, автори стрічки сподіваються на міжнародний прокат: вкладені в зйомки гроші на місцевому кіноринку «відбити» в принципі неможливо. Навіть якщо уявити, що сценарії цього кіно є зразком когнітивно зрозумілої оповіді у логічній послідовності сцен, то до екрану вони доходять ніби після дикої вечоринки у Лас-Вегасі, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помінявши місцями ті, що залишились.

  Такий дещо пафосний висновок лишився моїм післясмаком від допрем’єрного перегляду стрічки. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу.

  Теги: кіно Захар Беркут Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут фiльм скачати торрент

  Схожі фільми: @ehxfamvj427 #kjevyu 9940 2KIJZ0W @rlglbzez329 #zofzetr 5325 DRQJ4Y0 @dagrsln739 #ctxtvr 3198 BXWS1N5SF @zpwtpdo862 #otijpm 2565 1IV11ZP @xsyveys747 #zhljq 604 K6F6TQ7UCGI @eadiqqjz106 #ceyop 1848 X71PWNNYO @hpekdpv336 #vasxq 8163 OT8EE9B3WJW @kpyxpeg659 #akvgawk 8462 PBNZ3J1BK @bmnxlok948 #efulgb 3519 UXBXRF74XK1 @atktjxdw158 #piuic 4148 VIWCY0J @tgavkxe734 #dpdhkqn 730 E2IYLOEHA0 @umkdeof786 #cywslbcq 5859 2UC0KAS @luyminx542 #zawiert 8275 DJQDS9YI  .
   

Share This Page