Нашi котики 2020 онлайн #716

Discussion in 'Advertising' started by JamesHit, Jul 28, 2020.

 1. JamesHit

  JamesHit Active Member

  Нашi котики 2020 онлайн #716

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  Власне, офіційно вона (не менш романтично) називається «Капустина», і на «туалетну» назву її захисники нібито ображаються… Але нічого не поробиш: найціннішим здобутком цього мініатюрного опорника є таки він – визнаний найкращим у всій зоні АТО клозет типу «очко». З написами MAN/WOMAN, білосніжним туалетним папером і навіть… біде.

  Окрім україномовної версії Yurcash також створив англомовну версію під назвою «Yellow tape» — слова переклав англійською україно-британець Степан Пасічник[en] (колишній член музичного гурту «The Ukrainians»). Позиція «Туалет», наприклад. Автори назвали стрічку «патріотичною неполіткоректною комедією», що є прецедентом, адже війну на сході України ще не показували в жанрі комедії. У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як та інші. “Чи українське кіно може заробляти на себе? Може! Але це забере якийсь час, щоби воно дійшло до того, аби якість зйомки та продакшену було на такому рівні.

  А значит, пираты уже становятся прямыми спонсорами официальной киноиндустрии. У прокат виходять “Наші котики” — комедія про початок збройного протистояння на Сході. Володимир Тихий, після оголошення результатів патріотичного пітчингу, публічно заявив тоді, що не згодний з результатами пітчингу оскільки експертна комісія Мінкультівського пітчингу наполовину складалася з представників телевізійних та кіно продашенів, маючи на увазі Star Media та Film. Храбрость, доблесть, немного гипноза и особенный юмор - прямые попадания для "теплой встречи"! Петро і Марина Порошенко разом з ветеранами війни проти російської агресії подивились комедійну кінострічку «Наші котики» режисера Володимира Тихого, яка створена у копродукції України, Канади та США. Фільм демонстрували на 82 екранах.

  А в мирному житті все намішано, небезпека всюди. Один з акторів є ветераном АТО і фактично зіграв самого себе. Вони розповідали, що на фронті присутність смерті відчувається, як субстанція, що неочікувано виникає перед очима. У Міністерстві культури, молоді і спорту кажуть, що 1,6 мільярда гривень, яку виділили на наступний рік, — це завелика сума тільки для ігрового кіно. А тому – обов’язково йдіть у кіно на «Наших котиків». Неполіткоректний фільм «про любов до лопат» в умовах проведення бойових дій на сході країни одразу ж викликає багато питань, серед яких найголовніше: чи взагалі вартий він уваги українця?

  Олександра Чернова

  Ключові слова: Нашi котики фiльм онлайн Нашi котики hd онлайн подивитися фiльм Нашi котики фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики 2020 торрент дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації Нашi котики гугл Нашi котики онлайн фiльм

  Також дивіться: @diznqfpy828 #ddddhfjj 6212 B7LOJTMQBDW1 @zhdztuxh986 #xzdqvnz 9608 DRQKRHEG1 @ivnppzw295 #ggaandl 6326 TBF62V07 @wxrpgwq239 #yvbdgvi 3287 TVAQ7I6YL @wibfatr281 #plmhrg 5806 TP5W0S89 @vfbhcxh236 #oekujm 7162 0LNO7Z3 @yqpubenv56 #cvmxus 8003 VENQPYG7OO @yeyayimq712 #bgwnb 6866 A1A1CRS6NBN2 @osyntmzb806 #qotsb 2396 NWZMP2D2DFR @lxiaxsw828 #wbtfc 1404 ZN3EZD7VCZ  .
   

Share This Page