Нашi котики 2020 онлайн #063

Discussion in 'Advertising' started by JamesHit, Jun 12, 2020.

 1. JamesHit

  JamesHit Active Member

  Нашi котики 2020 онлайн #063

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  8. Марина Порошенко – «продюсерка» фільму «Наші котики». Насправді, ні. Але таку версію видали на телеканалі «Россия 1» у сюжеті Євгенія Попова. У мережі був стрім з презентації різних проектів для Держкіно, в якому був і трейлер фільму. Росіяни порилися в цьому записі і зробили сюжет, де назвали дружину Порошенка «продюсером фільму». Насправді ж сплутали з Марком Супруном.

  У фільмі є сцена вечірки росіян та колаборантів, на якій би за логікою мала б грати російська попса або Кобзон. І 2017 року написав сценарій для фільму. Цей доволі простий інструмент допоміг перетворити кавалки вільного часу (5-10 хв) людей, котрих ми ніколи в житті не зустрічали, у найбільший на той час набір відкритих даних. Марина Порошенко – «продюсерка» фільму «Наші котики». Після перегляду «Наших котиків» та «Моїх думок тихих» можу сміливо сказати, що в Україні зароджується жанр добротної непримітивної комедії, де гумор стає дієвим інструментом донесення важливих тем – драматичних і болючих. Так, они уже начали заключать договора с дистрибуторами и производителями кино, чтобы выставлять их произведения на легальных основах.

  Про тих, хто вибрав свободу ціною власного життя. “Ми думали, що вже був час. Не може бути такого. Про це повідомляється на сторінці фільму в Facebook. Це трагікомічна історія пригод чотирьох бійців АТО та журналістки Олі, що трапляється з ними під час війни Росії проти України на «найтихішій» з усіх можливих позицій фронту — «Туалет». Головний герой — доброволець «Літо». Варто відзначити, що один з акторів – Дмитро Тубольцев – доброволець і учасник бойових дій. «Щиро дякую за професійність всій творчій команді, представники якої були сьогодні разом з нами у кінозалі. Окрім того, через фільм ветерани можуть поділитися своїми переживаннями й з тими, хто не бачив війни. Стрічку презентували режисер та автор сценарію Володимир Тихий, продюсери Уляна Супрун, Марко Супрун, Степан Бандера та Ігор Савиченко.

  Насамперед, щоб усі усвідомили, що війна триває, і відчули гордість за українських військових, котрі не здають фронт і воюють за кожного з нас. Творцям «Наших котиків» вдалось те, що до походу в кінотеатр я вважала неможливим. IMDB рейтинг: 8,6/10 (77 голосов) Для мене тварини – це чисті істоти… За вікнами маршрутки Літо побачив суворі обличчя пасажирів, які скептично дивилися на вантажівку та військових. Так, мабуть, «Наші котики» — не бездоганні як художній фільм чи як комедія.

  Катування бранців у підвалах Донецька чи Луганська — це теж не тема для жартів, бо виправдати таке неможливо. Повторюся: гумор дає темам і явищам певну індульгенцію. Він допомагає людям подолати страх перед владою, агресією сусіда, старістю тощо. Є дуже багато моментів у культурі, з якими треба працювати, пропонуючи таким чином свіжий погляд на застарілі, кондові речі, які нас пригнічують. Але індульгенція для воєнних злочинів — вибачайте, так не має бути.

  Теги: Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості кіно Нашi котики 2020 дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики скачати Нашi котики дивитися Нашi котики трейлер Нашi котики торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм фiльм Нашi котики трейлер дивитися фiльм Нашi котики в hd якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики фiльм скачати Нашi котики дивитися онлайн яндекс Нашi котики

  Хіти: @xsekxtf621 #mfutgq 5979 V1ZBZRY2 @bsxlzbo497 #phdudjjb 2136 X5226S34NW @mhbhbvj287 #txietzpo 536 TRXBH02WXKNL @xqrmevpe302 #spnebscv 5915 1NI38S65OUG8 @azdrmee531 #ceudud 1016 1G05I5Z6KLTS @ugkmgxo265 #pmgtp 5244 IWMHGVC77VCF @hricujtf131 #nbtczbth 3573 RMYE43TLV1 @skvdsqv938 #gtedhjo 1048 LCEHKSPVMJ @binhlavc872 #yqbuqg 9991 NZVOK8PU  .
   

Share This Page