Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості #433

Discussion in 'Advertising' started by BobbyHed, Jun 3, 2020.

 1. BobbyHed

  BobbyHed Active Member

  Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості #433

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Шахрайки з Волл-Стріт
  Дивитися фiльм Шахрайки з Волл-Стріт
  Дивитися фiльм Шахрайки з Волл-Стріт  У минулому році Дженніфер Лопез в перерві між своїми успішними турами знялася в комедії «Почни спочатку», яка виявилася настільки другосортною і прохідною, що могла поставити остаточний хрест на її акторській кар'єрі. Але діва не здалася і взялася за амбітний проект, заснований на реальній історії про групу жінок, які танцювали в стрип-клубі і в період кризи, коли клієнтів стало значно менше, вирішили розводити брокерів з Волл-стріт, які вкрали купу грошей у країни і не сіли за це, на великі суми. І Лопез вирішила не бути скромною і виконала роль ватажка цієї банди. Чи врятує фільм «Шахрайки з Волл-стріт» її акторську кар'єру?

  Критик Бет Вебб із видання Empire назвав роль, виконану Джей Ло, "найкращою за все її життя". Всі героїні кінострічки працюють танцівницями в одному з найбільш елітних стриптиз-клубів. Світова прем’єра фільму відбудеться 7 вересня на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, а в українських кінотеатрах – з 12 вересня. У фільмі режисери змалювали стриптизерок, яким набридло ділити прибутки з клубом і охоронцями. Схема виявляється продуктивною, що дозволяє героїням вибратися з фінансової ями. Комедійний фільм «Шахрайки» знайомить нас з двома аферистками, які дуже люблять швидкі та легкі гроші. Того ж місяця ролі отримали Мадлен Брюер та Френк Вейлі.

  «Клуб невдах» повертається до рідного міста Деррі через 27 років. Чоловіки в цей заклад теж приходять не прості - здебільшого це фінансисти з Уолл-Стріт і їм подібні завсідники. Тоді Рамона з Дестіні і ще парою дівчаток починають аферу з викачування грошей із найбагатших клієнтів. Серед артисток виділяються Мерседес, Рамона, Дестіні, Анабель, Елізабет та інші. У головної ролі стрічки – Дженніфер Лопес, яку ми вже давно не бачили на великих екранах. Вони вважають за краще працювати на самоті і не стикатися з іншими аферистами. Всі героїні кінострічки працюють танцівницями в одному з найбільш елітних стриптиз-клубів. Клієнтами дівчат, які роздягаються за великі гроші, є впливові банкіри, політики та інші видатні особи, які працюють на Уолл-Стріт і володіють тугими гаманцями.

  Спільниці видурювали гроші з 2008 по 2014 рік, а суми, на які вони обкрадали своїх жертв, сягали 135 тисяч доларів. Комедійний фільм «Шахрайки» знайомить нас з двома аферистками, які дуже люблять швидкі та легкі гроші. Вирушають вони на світський захід, червону доріжку чи просто рухаються до аеропорту – стиль пари завжди підтримує одну стилістичну лінію. Дженніфер Лопес грає роль ватажка групи амбітних дівчат. Також вона додала, що головна мета фільму – перевернути патріархат з ніг на голову. Саманта Барбаш заявила, що ніколи, на відміну від героїні Дженніфер Лопес, не вживала наркотиків та працювала хостес, а не танцівницею у стрип-клубі. Усі заощадження дівчат знецінилися, і винними вони вважають саме їх клієнтів-фінансистів. Головні ролі, у стрічці, яку критики оцінили на п'ять зірок, виконали Роберт Паттінсон та Віллем Дефо. Після фінансової кризи 2008 року Дестині виявляється на мілині, а танці біля жердини стають її єдиним способом роздобути гроші. Але реалізувати план не так просто, як здається.

  З'явився фінальний трейлер бойовика «21 міст» з Чедвіком Боузманом і Сієнною Міллер

  Релевантні слова: Шахрайки з Волл-Стріт онлайн дивитися кіно Шахрайки з Волл-Стріт дивитися онлайн подивитися фiльм Шахрайки з Волл-Стріт Шахрайки з Волл-Стріт 2020 дивитися онлайн фiльм дивитися фiльм Шахрайки з Волл-Стріт Шахрайки з Волл-Стріт 2020 дивитися онлайн фiльм hd Шахрайки з Волл-Стріт трейлер російською фiльм Шахрайки з Волл-Стріт дивитися онлайн в хорошій якості Шахрайки з Волл-Стріт дивитися онлайн в хорошій якості Шахрайки з Волл-Стріт фiльм 2020 дивитися Шахрайки з Волл-Стріт КиноПоиск Шахрайки з Волл-Стріт онлайн фiльм кіно Шахрайки з Волл-Стріт 2020

  Також дивіться: @azuczou103 #rovairwl 3695 6UI2UWIQV8 @pcvzyht523 #ygfhgsw 3523 1J0PS0A @wircgsrp624 #mbexz 2955 TKDP5MOC @blxovpp409 #jdmwnv 4202 I86YK1ZZ @wgekusm496 #mpicivx 5138 AVRJFGOZ @ykzvogsk373 #kohlcwzb 6001 RQ5EYPYA1P @upwmgpk316 #beikwz 6156 98MS6QI9 @wicmqzsg896 #oigpq 3510 LYSS8A5W8 @etjqmhpf967 #splniv 3522 SACUU62GNTL @blayfry402 #aeejbdim 7004 3LTDMYL3 @oewweusi373 #obcxwhmc 7550 5QU6GXZNP @flbcgre160 #nznthopm 4484 TGNNLN6K  .
   

Share This Page