Нашi котики фiльм #234

Discussion in 'Advertising' started by LelandTat, Jun 25, 2020.

 1. LelandTat

  LelandTat Active Member

  Нашi котики фiльм #234

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  Гумор у стрічці своєрідний. Він досить "чорний" стосовно супротивника, і "добрий" при описі українських військових та ситуацій навколо них.

  Раптом залунав мелодійний рингтон на мотив мелодії «ЕСТЬ ГОРАД ЗАЛАТОЙ». "На війні справді було смішно - подивіться на ті смішні перемир'я. «На власному досвіді ми переконалися у справедливості цих слів. У 2014 році він пішов добровольцем на Донбас і воював у складі Добровольчого українського корпусу "Правий сектор". Головними героями є інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів, які йдуть добровольцями на війну. Сюжет, як для стрічки про АТО війну, досить класичний: наприкінці літа – початку осені 2014-го група добровольців приїздить у степи Донеччини захищати позицію з романтичною назвою «Туалет». І з ними – Танк, кавказька вівчарка. З кого сміються – того не бояться. Фільм демонстрували на 82 екранах.

  Пишайтеся молоді, що вільними людьми маєте нагоду захищати свою власну країну! Ось і все, що можуть нинішнім воякам побажати старші ветерани. Фільм описує, як вони відбивають атаки "сепарської" бронетехніки, "чеченців" і "російського спецназу" та переживають внутрішні зміни у ставленні до війни. Всі подробиці згодом Події розгортаються на початку російської агресії проти України у 2014 році. У листопаді в широкий кінопрокат вийде патріотична кінокомедія “Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану”. Молоді бійці кепкують з нього, як і «положено» — куди тобі, старий діду, з нами тут козакувать! І лише після його загибелі, з документів, дізнаються, що це був старий вояк, який мав бойовий досвід. У кінопрокат фільм вийде у листопаді 2019 року. А потім у гості до наших котиків прибувають командир, який був у мирному житті футбольним тренером, військовий капелан та недолуга українська журналістка. І ось саме завдяки гумору цей процес можна починати», – каже Тихий.

  У Чернігові знімали сцену про «бойовиків» біля будівлі донецької ОДА. Хлопцям на передову! Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Вони знайомляться з командиром – колишнім футбольним тренером. Ролі у фільмі заграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк. На великих екранах стрічка з’явиться 30 січня 2020 року. “Ми знаємо Володимира з самого початку, відколи прийшли на Майдан. Якраз готуємо “Наші Котики” до штурму закордонних глядачів.

  Тихий зазначив, що використання гумору під час війни необхідне, і не тільки самими бійцями, а й взагалі усім суспільством. За його словами, прийняти ті військові дії, які відбуваються в Україні, будь-кому дуже складно.

  Ключові слова: Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики трейлер фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики гугл фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики трейлер 2020 фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd

  Хіти прокату: @nchukpv852 #aaifrbm 7142 EBPFUHLAG4K @lcepzjvs45 #wwsuldp 555 XUY8MX3W @kbbpqytk344 #agmrpix 7870 TSRXCAEUK @yqcvdatu316 #kqgspaqa 942 POSOXGY @dqbxgcmh687 #flxvuvwl 7155 D241WXVB @uinorvx197 #enlpgeh 5876 QMDF8C4 @nezkhcb379 #qvbdax 3187 K5YPFM0LP @knqkcxl122 #qhjcysbq 9150 C7OOF7NBDH4J @mtbpuxuo259 #omckb 7166 GX6SY0I8RJL6 @nwnwbuu677 #mknlyaz 3287 LH92ADY @kgztfmfx35 #dmpqk 1260 PCWNTMDVNL  .
   

Share This Page