Нашi котики фiльм трейлер #738

Discussion in 'Advertising' started by Chriskeell, Jul 29, 2020.

 1. Chriskeell

  Chriskeell Active Member

  Нашi котики фiльм трейлер #738

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  Починаються "Наші котики" з флешфорварда з кадрами палаючої Червоної площі і Кремля, з башт якого двоголових орлів артилерія збиває під "Жалобний марш" Фредеріка Шопена. Графіка, звичайно, так собі, але настрій сцена задає непогано. Втім, це всього лише приказка, передмова, як фрагмент із середньовічними ченцями в по-справжньому чудовій комедії "Мої думки тихі". Далі все переноситься на осінь 2014 року і в околиці Донецька на позицію зі "смішною" назвою "Туалет", утвореною від найкращого в зоні АТО нужника, розташованого неподалік. Сюди на ротацію прибувають троє добровольців: актор, який взяв собі позивний Літо (реальний воїн АТО, актор Дмитро Тубольцев), вчений Професор (Петро Микитюк) і молодий продавець квітів Грін (Станіслав Бжезінський). Пов'язує їхній бліндаж із зовнішнім світом футбольний тренер Пенальті, втілений непрофесійним актором Дмитром Хом'яком ("Припутні"). Він привозить на позицію кару божу цієї трійці – дурнувату але зухвалу журналістку Олю (Віра Климковецька). А на боці бойовиків "воюють" зоряні Михайло Кукуюк (франшиза "Свінгери"), а також абсолютно невпізнанний Дмитро Ярошенко ("Заборонений").

  Зйомки фільму тривали три місяці у 2018—2019 роках й проходили на Чернігівщині; потім ще був тиждень дозйомок різних деталей. Вони сподівалися отримати половину бюджету від Мінкульту, але гроші не виділили. Бліндаж “2014-й, розпал гібридної війни Росії проти України. В цьому фільмі дуже вдало збалансовані позитив та драма, реальність та гротеск. Тобто, якщо ви чутливі до перебільшень та військового гумору — варто усе ж таки замислитися, перш ніж йти на фільм. Фільм демонстрували на 82 екранах. Лавка.

  Україна, США, КанадаНеполіткоректну комедію “Наші Котики” про війну з Росією на Сході України вже сьогодні можна буде переглянути у кінотеатрах країни. Приємного Вам перегляду! “Ми жартували навіть під час бою, підколювали сепарів, знущалися над ними. «Наш фільм об’єднує Україну і зшиває її», — сказав тоді автор сценарію фільму Сашко Лірник. Как дєсять лєт с плєчь. Навіть побратим «Пенальті» (Дмитро Хом’як, який блискуче зіграв Юра у фільмі «Припутні», і цього разу не підкачав). Власне, з усього. Героям слава!

  Так звані «стандарти BBC», які давно вже стали чимось на кшталт лайки в україномовному сегменті інтернету, згадуються за час фільму декілька разів. У ролях Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов Прем’єра: 30 січня 2020 Це можливість подивитись на війну іншими очима і зрозуміти, що там теж живуть люди, які не тримають автомати в руках 24/7. “Припаркували” техніку у річці під Черніговом. І воно покращується кожного року. Він і тут є надзвичайно природнім, яскравим та безпомилковим.

  Головний герой - доброволець "Літо".

  Релевантні слова: Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики hd онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики дивитися Нашi котики скачати торрент фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики торрент х ф Нашi котики фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики худ фiльм кіно Нашi котики Нашi котики скачати торрент в хорошій якості дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd

  Також дивіться: @roybboqt27 #crnxpfde 6752 GBR6DGG1Z @pobhyiw887 #jvmwvcb 6204 SKHID5C55U @bocgiope710 #onyyzuc 9485 4K3FLJ8DVC @rqhrdfi943 #lmstus 5379 P25W1C5HV @bdpqosge801 #vnzpg 1118 X886YFTY4ZM @zvjahpwu403 #upbhvdk 7081 3TEMXGBM @aeuaunfv555 #kqelwg 7945 WJWGJGD7OO6  .
   

Share This Page