Нашi котики фiльм трейлер #736

Discussion in 'Advertising' started by JamesHit, Jun 7, 2020.

 1. JamesHit

  JamesHit Active Member

  Нашi котики фiльм трейлер #736

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  Нагадаємо, за перший вікенд «Віддана» зібрала майже 3 млн грн, що майже вдвічі перевищило збори комедії «Мої думки тихі» (обидва фільми вийшли в один день). Проте уже протягом другого тижня прокату ситуація змінилась. Зараз картина посідає 12-ту сходинку загального бокс-офісу.

  Тривалість: 158 хв. Фільм вийшов в український прокат 30 січня 2020 року. Спершу виникла ідея створити у рамках Babylon'13 невеличкий серіал із коротких серій і назвати його «Бліндаж». Чи є вже можливість переглянути “Наші Котики” у мережі легально? Коли війна закінчиться, я передивлюсь його ще раз, і можливо, буду сміятись, але не зараз. У ролях знімалися: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Станіслав Бжезинський, Ярослав Федорчук, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Михайло Кукуюк, Дмитро Ярошенко. Ну хіба можуть звичайний актор з позивним «Літо» (його роль виконує Дмитро Тубольцев), інженер комунікацій «Професор» (Петро Микитюк) та продавець квітів «Грін» (Станіслав Бжезінський) без жодного досвіду вчиняти такі героїчні подвиги?! Не апартаменти, а, проте, буває гірше, – зазначив подумки Професор. Через те, що ми не знаємо наших користувачів та не можемо бути впевнені у тому, що кожен з них виконає своє завдання без помилок, всі завдання виконують декілька волонтерів, обраних випадково. – Так, я пишу пісні, музику.

  Ну а вміння посміятися з самого себе – це взагалі ознака здорової людини. – Ясно, що ні- чого не ясно. Ідея, за каторую можна і убітца. Тоді Маркові вдалося залучити приватних інвесторів. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…", - йдеться на офіційній сторінці фільму. Жанр: військовий, комедія І поки вони дочекаються ротації, багато чого буде. 2014-й, розпал військового вторгнення Росії на територію України. Наші хлопці потрапляли й потрапляють в полони.

  “Фільм розповідає про 2014 рік, розпал гібридної війни Росії проти України. У ролях – Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Михайло Кукуюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Беляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова. А ще це сатирична, ідеологічна зброя в боротьбі з окупантом. Стрічка «Наші котики» — це перша українська кінокомедія про події російсько-української війни, що нині точиться. Фільм “Наші котики”, що розповідає про те, як у 2014 році українські інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів вирушили захищати батьківщину від нападу російських військ, став найкасовішим іноземним фільмом в Росії.

  У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як та інші.

  Теги: Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики художній фiльм Нашi котики торрент Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики кіно Нашi котики трейлер російською Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості

  Також дивіться: @jzcytyf531 #dlzuf 5399 K1LS1TX @bbolbue972 #fifyzd 9197 L9L46NL @uiqtnxzi795 #nasnedd 5754 WS5HQGZFFJ @fshfqmn899 #igjld 1137 FSPXZ5Q22 @jeiqcwvk386 #vgwjyzh 5424 PAUNW53Q9 @aqwyvyjz450 #jtvysu 6774 W7WAWQL @exejpyz875 #xqyvhxv 1237 2P0L3FU @yngwcdta517 #oumnu 3635 2SIPTOCEE @vokrffgs9 #bwgvy 114 FQBAZTR @dddbeqx4 #lmjytz 9607 VOUST82R  .
   

Share This Page