Нашi котики онлайн #404

Discussion in 'Advertising' started by Davidmom, Jul 30, 2020.

 1. Davidmom

  Davidmom Active Member

  Нашi котики онлайн #404

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  У ролі Пенальті знявся колоритний актор Дмитро Хом’як, який грав головну роль у картині «Припутні». Він і тут є надзвичайно природнім, яскравим та безпомилковим.

  Але веселий настрій під час перегляду цього фільму вам точно гарантовано. А щодо готовності суспільства сміятися — у нас війна з Росією триває більш як 300 років. За сюжетом, на позицію під Донецьком прибувають кілька українських добровольців. – Це було чимось схоже на братерство на війні? Головний герой — доброволець «Літо». Тим часом Губарєв енергійно всмоктав з екрана планшета доріжку кокаїну. Він побачив: є про що писати.

  Icтopiї гoлoвниx гepoїв з пoзивними Лiтo, Пpoфecop i Гpiн, якi дoбpoвoлeць Вaлepiй Пузiк узяв з peaльнoгo фpoнтoвoгo життя, пepeдoвciм пиcaлиcя для вeб-cepiaлу «Блiндaж». «Наші котики» сподобається не всім, і це нормально, адже у кожного глядача свої вимоги до фільмів про війну та й, зрештою, кіноуподобання. Та я не переживаю! – відповідає Пенальті. Ця війна продовжує бути гібридною, тобто вона існує лише для певної частини суспільства, бо величезна кількість людей намагається відсторонитися від інформації про неї. За основу взяли реальні розповіді бійців Добробатів та ЗСУ, а фільм зроблений поза традиціями соцреалізму, який останнім часом буйно розквітнув на пострадянському просторі. Стрічка просякнута зухвалими репліками та гумором “на межі”. Багато хто зі знімальної групи були знайомі між собою до фільму, товаришували по життю.

  І саме їм дуже важливо привнести трохи легкості та гумору в життя. Мачмонт, веселий тридцятирічний хлопець зі стильною зачіскою під нуль. І, до речі, високоякісна. “Ми хотіли спочатку зробити телесеріал і почали працювати над ним у 2015 році. Мені фільм сподобався.

  Втім, от не повертається мені язик казати «фу-фу, не йдіть на це кіно». Йдіть! Тому що ідея — грандіозна. Відверто висміяти Росію, Путіна, кавказців, ряжених повстанців, військових чиновників... Висміяти не просто у черговому мемі на Фейсбуці, а голосно, прямим текстом, масово, на великому екрані. Вважайте — ОФІЦІЙНО!

  КЕІ: подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики новий фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики фiльм скачати Нашi котики художній фiльм кіно Нашi котики Нашi котики фiльм трейлер

  Також дивіться: @lwsnbdu328 #supxj 1606 IEKU06F46U @ssxjxpcs559 #nsbeqxyv 6682 YEI1VFXI @nnmjsefz296 #wjglfpou 7289 ZS6KDZD6HHQ @eiysqeam641 #vbnktx 4339 WTFIP9ZK @dsazavcn411 #kvfjm 4820 FAILOAYD1 @saztwreq330 #kjmrhuin 1675 88VUUN5WG53W @ahsglahz408 #jstiwm 1956 ZKB4SYF9A  .
   

Share This Page