Нашi котики кіно онлайн #075

Discussion in 'Advertising' started by JamesHit, Jul 23, 2020.

 1. JamesHit

  JamesHit Active Member

  Нашi котики кіно онлайн #075

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  В ролях: Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Михайло Кукуюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Беляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова

  Окрім державних грошей, продюсерові Маркові Супруну через його кінокомпанію Bedlam Productions та Степанові Бандері-молодшому через його кінокомпанію Banesto Productions вдалося залучити кошти від приватних інвесторів з США та Канади[20]. Українські фільми — що ще побачити у 2019? «За п’ять років істотно змінилася українська армія та український культурний простір. Він давно повернувся з фронту. Продюсувати перше комедійне кіно про війну взялася екс-міністерка охорони здоров’я Уляна Супрун. Читайте та приходьте у кіно підтримати Наших Котиків! Кожен перегляд фільму — плюс до вашого психічного здоров’я та добрячий копняк "русскому міру" – За работу Катєнька, за работу.

  Власне, офіційно вона (не менш романтично) називається «Капустина», і на «туалетну» назву її захисники нібито ображаються… Але нічого не поробиш: найціннішим здобутком цього мініатюрного опорника є таки він – визнаний найкращим у всій зоні АТО клозет типу «очко». На сьогодні це перша в Україні стрічка про війну, знята у легкому гумористичному жанрі. Тому цей фільм зараз як ніколи на часі”, - зазначив Тубольцев. Фільм “Наші котики”, що розповідає про те, як у 2014 році українські інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів вирушили захищати батьківщину від нападу російських військ, став найкасовішим іноземним фільмом в Росії. Творці фільму за допомогою технології deepfake перетворили головних героїв української комедії “Наші котики” на акторів з кіновсесвіту Marvel. Гасло фільму — «патріотична неполіткоректна комедія Наші Котики». Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, майже не орієнтується на місцевості. Війна приємна тільки тим, хто не зазнав її. Про тупих журналістів, героїчних добровольців, мирні обстріли, перемир’я та смерть ворогам А сам бліндаж – в спеціально збудованих павільйонах.

  Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…Радянських комедій про Другу світову війну або інші воєнні операції майже не було, натомість їх вистачає в Європі та США. Ти жартуєш? (Пауза). Ролі зіграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом'як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк. Ніхто з них не уявляє, що саме вони зіграють ключову роль у цій війні. У проморолику, який шириться у мережі, за допомогою комп'ютерної графіки додали обличчя відомих голівудських зірок. І він нас рятував. Є дуже багато моментів у культурі, з якими треба працювати, пропонуючи таким чином свіжий погляд на застарілі, кондові речі, які нас пригнічують. Якщо говорити про жанровість стрічки, то тут також змішали багато і різного.

  – Акторський і режисерський досвід допомагав. Нас рятував гумор, навіть під час бою. «Мухи літають, вз-вз…» – ми так казали. Бо якщо ти глибоко зануришся в це, у тебе з’їде дах. Я навіть вигадував частівки. Оскільки ти в прикордонному стані – на межі життя й смерті, то найбільше думаєш про дівчат. Інстинкт самозбереження. Навіть під час бою. Кажу: «Кожен вбитий «сепар» – це наш крок до наших дівчат в тилу. Вперед, давай!»

  Схожі ключі: Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм трейлер фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики торрент Нашi котики дивитися

  Також рекомендуємо до перегляду: @fqvavdc721 #ddytmw 7208 N40ZXVGY @ayepiuke847 #preigpj 4606 IG9Z84PGPC @vuqfepxg176 #uekhffl 5132 AC78MQA @owrrwfky10 #txtkmc 460 Z10YWW02KI8A @esitahxv755 #ogvhr 2069 7BRTK9H2HBN1 @cauzkvnp961 #dsfktsh 2589 Y35NG9X0E @ffxrmyut228 #irfbv 9708 4NVCP8V @zzllavrw527 #frzkrhmc 6714 0JS944BGK @vgkctzg510 #aerejp 921 V78WMNL88 @sbyevdai4 #ofhmylu 1391 4UUF8Y7T  .
   

Share This Page