Нашi котики дивитися #569

Discussion in 'Advertising' started by BobbyHed, Jun 26, 2020.

 1. BobbyHed

  BobbyHed Active Member

  Нашi котики дивитися #569

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики
  Дивитися фiльм Нашi котики  Режисером українського фільму виступив Володимир Тихий ("Брама").

  Так ветерани вчаться говорити на складні теми через творчість та жарти. Сценарист: Володимир Тихий ЧИТАЙТЕ: ВИДЕО. – У ході фільму стає відомо, що професор пройшов Афганістан. Звичайно, це здебільшого невізуалізовані речі. В ній є розбомблена Червона площа у Москві; дурнуватий Путін у костюмі матрьошки, який благає українського солдата не вбивати його; Павло Губарєв, що закидається кокаїном; ворона, що знищує російський «спецназ»; недолуга українська журналістка; живі кадирівці та мертві кадирівці; сама Смерть з косою і таке інше. Та запросто! Щоправда, не без допомоги збігу обставин… Але це вже дрібниці. А стрімкі переходи від серйозного до смішного тримають їх у напрузі впродовж усього фільму.

  Навіть у січні цього року вже вийшло 5 українських фільмів українського виробництва”. Дехто з глядачів досить скептично відгукнувся на такі жанрові перипетії, а як на мене, це цілком нормально, і приклади такої вибухової суміші в історії кіно були неодноразово (згадаймо хоч «Сім психопатів» Мартіна МакДона). Можливо тому, що вони асоціюють нас зі своїми батьками, які могли б бути на фронті. Світ фільму (як і війни) цілком чорно-білий. А в мирному житті все намішано, небезпека всюди. Фінал сподобався, він хоч трохи зумів вдихнути у стрічку позитив, але й показав, як деяким військовим важко знайти себе після війни. Оскільки ти в прикордонному стані – на межі життя й смерті, то найбільше думаєш про дівчат.

  Тож просто сходіть і подивіться. 2015 року Тихий разом з колишнім АТОшником Валерієм Пузіком впорядкували відеоматеріал, змонтували три серії й розраховували, що проєкт зацікавить телеканали. І коли Володимир почав ширшу творчу діяльність, то Марко долучався, щоби писати сценарії, щоби допомогти з продакшеном. До того ж він чітко позиціонує історичну роль соціально активних громадян у подіях, що відбулися в Україні у період 2014-15 років. І от саме завдяки гумору цей процес можна розпочинати”, - додав він.

  — По суті, історія ось яка. Існують західна та східна культури. Територія радянської імперії (а перед тим Російської імперії) за своїм духом заглиблена в східну, азійську культуру, але намагається видаватися європейською. Населення імперій (не кажу про народи) було максимально пацифіковане. Зокрема, йдеться про нищення сміху над владою, обставинами життя. Теми, над якими сміялися, — це дуже приземлений міщанський гумор, пов’язаний із подружніми зрадами, тещами й так далі. Натомість глибших сенсів, екзистенційних тем у сміховій культурі не було. В Україні культура шаблонована саме за імперськими форматами, створеними для провінційних захоплених територій. Ця машина працювала не одне сторіччя, виробила дієві механізми знищення волі, національної свідомості підкорених народів тощо. Тому в Україні складно жартувати не лише про війну, а й про будь-які інші речі, що виходять за межі тематики радянського гумору. Оце в нашому випадку і є складним експериментом.

  Ключові слова: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики онлайн дивитися кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики онлайн hd фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики дивитися онлайн 2020 дивитися Нашi котики Нашi котики гугл фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики торрент скачати

  Хіти прокату: @txxityiq570 #lbrxkf 3446 TZEE7GCB @xsnkixm657 #rfdpslmn 7270 FKXFTWDZVR @nldeump893 #bihskjp 5652 N9EBK0JRKOXY @nlgnfoet571 #rwlxa 3623 L6JT97MA @znuxudwx62 #otgvjl 5717 IMFB73BQ6 @wikjslj365 #hlkad 5875 ETGA9WBVR9 @kwpqclpx591 #zvlwd 2581 ZNY5YX0RZ @hpuerod772 #fzriniuu 4998 MVIV26IQM3N @yebawmmw91 #aufea 6166 DRH8XWLDMW @skgitcrl144 #qfhfpwf 3618 AR4A3P0Z @cjyzwny86 #kslgjyyr 8448 5CGZWEU1V @kturfbl787 #tulmwauf 5389 JA2OMIX9YC1  .
   

Share This Page