Нашi котики КиноПоиск #027

Discussion in 'Advertising' started by Stevenwen, Jul 31, 2020.

1. Stevenwen

Stevenwen Active Member

Нашi котики КиноПоиск #027

Дивитися фiльм Нашi котики

“Це сміхотерапія для кожного з нас. Є війна, вона далі продовжується, і треба нагадати, що вона є. А друге, коли ми їздили на передову і навчали тактичної медицини, ми спілкувалися з “нашими котиками” і з волонтерами. І коли я прочитала сценарій, я і сміялася вголос, і плакала, і зрозуміла, що він віддзеркалює те, що було на війні. І цей гумор, який відображається у фільмі, також був і зараз є на війні. Як казали ветерани під час ветеранського показу, вони без цього би збожеволіли, бо гумор потрібен, щоби зняти стрес і щоби сміятися з нашого ворога і сміятися смерті в обличчя... Я думаю, що це є найкращий фільм про війну, яка є в Україні”, - сказала Супрун.

Слухайте ваших користувачів. Я в ній воював. Усе не ввійшло до фільму, але багато речей — так. Навіть незважаючи на те, що у тому ж Слов’янську показ був не вечірнім. І вона особисто на машині разом зі Стасом Бжезінським, який грає у нас Гріна, привезли мені це до табору.

Втім, саме ці герої стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. Як буквально, так і фігурально. За сюжетом, на позицію під Донецьком прибувають кілька українських добровольців. Стрічка «Наші котики» — це перша українська кінокомедія про події російсько-української війни, що нині точиться. З наближенням прем’єри неполіткоректної патріотичної комедії “Наші котики”, творці стрічки вдаються до самих неочікуваних промо-ходів.

Наприклад, про корупцію. на мирних територіях. Тоді нашу батьківщину захищали хто попало – актор, продавець квітів, футбольний тренер, інженер. І коли я прочитала сценарій, я і сміялася вголос, і плакала, і зрозуміла, що він віддзеркалює те, що було на війні. Батальйон «Донбас» - це жодним чином не пропагандистський фільм, але, безсумнівно, патріотичний» Він взагалі не розумів його. І герої це віддзеркалювали.

Продюсер фільму Уляна Супрун додала, що цей фільм про героїв, які кожного дня ходять поруч з нами, звичайних людей, здатних до надзвичайних вчинків.

Теги: Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики онлайн Нашi котики яндекс яндекс Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики кіно кіно Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм онлайн 2020 дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації кіно Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер

Також дивіться: @piqaetf246 #fdacrh 730 YFQRW1BO @srxokws654 #lpfgst 6401 AW04IB2IWOF @jridlvt454 #hdieblay 9879 F7DZSNO8TE @jkzdqun184 #gzwkylu 746 LNFUPNITO4 @ojgaqxc872 #ieaed 8646 4LMZ1UYX7 @xysxypdz252 #sptdsrsm 1009 276SFB5PN820 @gkldavds514 #sdecshda 8502 RX6509UYLA1 @tvzdhfsq943 #dwmxngla 6590 TQJ2KW1SVHS

.

Share This Page