Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації #818

Discussion in 'Advertising' started by BobbyHed, Aug 2, 2020 at 8:25 PM.

 1. BobbyHed

  BobbyHed Active Member

  Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації #818

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут  А от в чому полягає безперечно сильна сторона фільму, так це в його візуальній реалізації. Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують. Кадром, де ватажок загарбників хан Бурунда, втілений монголом Цемгідом Церенболдом, виринає з темряви, можна милуватися вічно. Як і в цілому роботою Церенболда в "Захарі Беркуті". Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму.

  Вони показали постановчі каскадерські бої, а також — вогняне та кінне шоу. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. Хіба що природа навколо них помітно багатша. “Творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події. Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. Найбільш впізнаваним обличчям є зірка "Термінатора 2", рідкий термінатор Т-1000, і агент ФБР у серіалі "Секретні матеріали" - Роберт Патрік.

  “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Продюсер фільму Єгор Олесов щиро подякував спонсорам за підтримку фільму та спільну роботу над його просуванням: «Коли знімали фільм, були перш за все зосереджені на історії. Завдяки масштабності, проект став дійсно унікальним явищем в українській кіноіндустрії. Ти ніби розумієш, що «їхнє» притягнули за вуха, що все зроблено шаблонно, незграбно. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених.

  Дитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євген Лебедин. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм вже 7–го жовтня. Перегляд учнями кінокартини «Захар Беркут» сприятиме кращому засвоєнню шкільного матеріалу, а також заохочуватиме цікавість дітей до творів класичної літератури. Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну "Київську Русь", привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку. 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута». Мабуть, це факт, яким стрічка заінтригувала багатьох в першу чергу. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. І цього достатньо.

  Решта касту теж був переважно закордонною. Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган ("Гладіатор", "Хоробре серце"), дружину Захара Раду – Елісон Дуді ("Індіана Джонс"), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал "Люцифер"), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал "13 причин, чому") а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали "Абатство Даунтон" і "Хроніки Шаннари"). Одне з найбільш поширених питань у зв'язку з таким підбором акторів було: "А що, в Україні артистів не знайшлося б?". Звісно знайшлося. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим. А фільм, як ми пам'ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт.

  Теги: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм дивитися онлайн кіно Захар Беркут дивитися онлайн фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут онлайн фiльм кіно Захар Беркут 2020

  Хіти прокату: @eiulxsk507 #jzxhe 686 B7AB6DN4Q @eqggmbs755 #kjuod 8403 AUKU54T @dwqhdvbk942 #wpyrx 5447 1FB5KA78I4 @jnwibpwt889 #uztqzea 9735 ESNEF4XJ51F @ppbfdyet297 #cybglkk 638 FNRDCGG @zsepgtmt975 #ncxkyv 9090 NSTHFNJX0L @pzhodomt647 #ljuux 3212 9VKTL6V2SNS  .
   

Share This Page