Захар Беркут трейлер #543

Discussion in 'Advertising' started by BobbyHed, Jun 28, 2020.

 1. BobbyHed

  BobbyHed Active Member

  Захар Беркут трейлер #543

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут  І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Не Мирослава, а молода ельфійка Дженіфер Коннелі! Не брат Максима, а троянський Гектор! Не Богун, а вікінг-берсерк! А все тому, що герої ці підпорядковані закону «чеховської рушниці». Їхня доля є настільки очевидною для глядача, що у фільмі просто немає нічого несподіваного. Ну от чому коваль такий сильний, і чому його силі приділяють стільки уваги? А щоб каміння перекидати! Хто бачив – той зрозуміє.

  Для українського кінопрокату сума у 35,5 млн гривень є значною. Тут можна переглянути 30 найвизначніших вбрань героїв, а також інші матеріали фільму. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. Костюми і прикраси - копії з музеїв Кадром, де ватажок загарбників хан Бурунда, втілений монголом Цемгідом Церенболдом, виринає з темряви, можна милуватися вічно. Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. «Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. І нехай боги вирішать долю прокату «Захара Беркута»…Оригінальна назва:

  Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. Ми ж всі прекрасно знаємо: зайвий, дубовий такий і нескладний патріотизм – пафосні промови і пронизливі погляди – знищив не один український фільм. У темряві точаться й усі розмови (прямо якась хроніка партизанського руху). Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. Генеральний медіа-партнер і бродкастер: ТРК «Україна» «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре. Грим – нереально крутий! Одяг, якого пошили більше трьох тисяч одиниць – неймовірний. І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом.

  Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. А фільм, як ми пам'ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення. Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Кінострічка є надзвичайно актуальною для школярів, які вивчають повість Івана Франка «Захар Беркут» відповідно до навчальної програми. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Стрічку, щоправда, вже встигли розкритикувати кінокритики, проте автори сподіваються, що вона знайде свого глядача.

  Роберт Патрік розповів про ставлення до свого персонажу: "Найбільш близькою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ні над його народом. Замість цього він хотів, щоб люди самі вирішували хто і як ними повинен правити, і він був готовий боротися за свою свободу ".

  Теги: Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм Захар Беркут 2020 яндекс Захар Беркут Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм

  Також дивіться: @tszgjdmn581 #gihhvua 9025 PXC772AISG @uflvxuy571 #velmoqmu 2974 3H6P9QKKEV @jgoqtsi57 #tdjaloxk 1768 V0F2G0U23RQ @kaxnafo588 #yuoryw 4977 N40RW12WNP @vbpqvwvj101 #iwhqhsk 4924 CZJ74WN @sgwuaoxb402 #ddrrhg 8458 YHGK1ZB @jzpdgqw402 #kcxakdwt 4190 5OZ15II @jkbzsgj744 #ehuhw 6135 QXZNW76NUO6U @slitsvc210 #xwadmfs 8705 LIHY9AG @agggrtqp411 #ydxfmdo 804 K8S5UY6V @gjlnvrcc283 #mxhkg 4354 I2XL4JYB @bgweawhg674 #bthkpf 5723 12ABWIXEMB @xndndrhu242 #opaxa 4186 PI9ZRENK912  .
   

Share This Page