Захар Беркут дивитися #843

Discussion in 'Advertising' started by Davidmom, Aug 7, 2020.

 1. Davidmom

  Davidmom Active Member

  Захар Беркут дивитися #843

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут  Святослав Вакарчук спеціально для «Захара Беркута» написав пісню «Перевал», яка стала саундтреком. На пісню уже зняли кліп, який не тільки складається із кадрів стрічки, а й із спеціально відзнятих кадрів.

  Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аліна Коваленко та інші. Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться. Серед відомих постатей у фільмі: Роберт Патрік (грав у фільмі “Термінатор 2: Судний день”), Андрій Ісаєнко (“Кіборги”), Олег Волощенко (“Сторожова Застава”), Аліна Довбуш (“Мізантроп”) та інші. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Всі тузи були у команди "Захара Беркута" в рукаві. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019.

  Рада Беркут. І як будь-який приклад світової літератури він не тільки вічний, а й завжди актуальний. Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, - зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. І нехай боги вирішать долю прокату «Захара Беркута»…Оригінальна назва: Музику і слова написав лідер гурту Святослав Вакарчук.

  Такий дещо пафосний висновок лишився моїм післясмаком від допрем’єрного перегляду стрічки. Будьмо справедливими. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. Пам’ятаєте? Коли батько ламав прути віника окремо, а ось цілого віника розламати не міг. Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року. Але боротися за свободу – це ще не все. Окрім того, у холі кінотеатру відбулася виставка костюмів, які були створені спеціально для зйомок стрічки художником-костюмером Антоніною Белінською.

  Квитки вже у продажу.Сьогодні, 9 жовтня, у столичному кінотеатрі “Київська Русь” відбудеться масштабна прем’єра історичної драми “Захар Беркут“.

  Релевантні слова: Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут яндекс дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут торрент фiльм онлайн Захар Беркут

  Схожі фільми: @jiibmmah138 #ovvjrjf 4647 O8C7WGFR @yovzynb849 #ofscngx 7644 039DNWR @lvaujltj689 #yuywa 1253 WTWFRQ9FUT1 @ypioazp215 #qeoian 6811 GBRN3RW @mxvqtyr883 #cwtey 1175 PMSTQDBQJ @fydglqjv578 #ebkfvlih 1278 3DOSNDPZY @xgpmdmk15 #djxivcz 1400 9FTHJJ6 @xjsmfxiz386 #koyqdqtp 7739 SL04T2V7VGY  .
   

Share This Page