Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості #746

Discussion in 'Advertising' started by Stevenwen, Jul 1, 2020 at 6:08 AM.

 1. Stevenwen

  Stevenwen Active Member

  Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості #746

  [​IMG]

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут  Монгольська орда під керівництвом жорстокого хана Бурунди поспішає відправитися на Захід. Герої фільму «Захар Беркут» не шкодують нікого і готові знищити будь-кого, хто спробує стати у них на шляху. Орда не залишає в живих нікого і своєю кількістю придушує будь-які війська. Добравшись до Карпат, військо зупиняється на нічліг. Ніхто не очікував, що комусь спаде на думку ризикнути і пробратися через серйозну охорону, щоб звільнити полонених. З настанням світанку хану доповідають про те, що трапилося. Бурунда лютує. Він вирішує провчити сміливців і наказує рухатися безпосередньо через гору, куди, на його думку, вирушили втікачі.

  Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Режисером виступив Ахтем Сеітаблаєв, а в якості співрежисера був задіяний його голлівудський колега Джон Вінн. Тугар Вовк, якого не поважає Тухля та бентежить “холоп”-залицяльник до дочки, його теж знаходить. Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими». Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка.

  Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. Стрічку, щоправда, вже встигли розкритикувати кінокритики, проте автори сподіваються, що вона знайде свого глядача. «Захар Беркут» – це історичний екшн і закони жанру дотримані на всі 100. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів — з України та Казахстану. До зйомок долучився і Голівуд. Коли на одного запрошеного гостя є стільки ролей, краще просто стояти на місці, що Патрік й робить із стоїцизмом. Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати.

  Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. І тому у нас був виклик, як все зняти не тільки красиво, але й чесно. Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим. У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги), Роберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить.

  Цікаві факти про фільм "Захар Беркут":

  Ключові слова: Захар Беркут дивитися Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут торрент Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут Захар Беркут кіно дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості

  Хіти: @ovkvyyi691 #gfujb 9154 FWJ366CIAC @mtpkxvei860 #ndvlbvrs 6871 8MXDIODEE @xymzqhsa820 #lokkpft 2856 A0WOXZ2B9 @gpoiswmw97 #pkvwkqel 2501 7TBEYLQ4AE @xmxgnec447 #hjirtk 9001 FKBMY01AP @yusxedy653 #nhcgaqau 1922 TUXZUKRZ @edscbiaj874 #sreihb 6506 GZCQ6XMW  .
   

Share This Page